Biuletyn Informacji Publicznej

Szpital Specjalistyczny im. Floriana Ceynowy

INSTRUKCJA


STAŁE ELEMENTY STRONY:

Szukaj – element strony służący do wyszukiwania za pomocą słów kluczowych. Wpisz w okienku szukany tekst, a następnie kliknij „szukaj”.

Menu podmiotowe – menu, w którym znajdą Państwo informacje o strukturze organizacyjnej Szpitala. Po kliknięciu na jeden z elementów menu, na środku strony pojawią się informacje w nim zawarte.

Menu tematyczne – menu, w którym znajdą Państwo informacje m.in. o statusie prawnym Szpitala, polityce jakości, rodzajach działalności leczniczej. Po kliknięciu na jeden z elementów menu, na środku strony pojawią się informacje w nim zawarte.


ELEMENTY ZMIENNE:

Linki - dalsze przemieszczanie się w ramach struktury jednostki (między stronami Biuletynu) umożliwiają linki. Link, jest to aktywny tekst, najczęściej podkreślony. Po kliknięciu na link otwiera się strona, z którą jest on powiązany.

Pobieranie plików – w Biuletynie znajdują się również treści zapisane w plikach. W ten sposób zapisane są zazwyczaj dokumenty o dużej objętości, oraz treści o specyficznym przeznaczeniu (np. wnioski do pobrania, druki). Po kliknięciu na link prowadzący do pliku zazwyczaj (zależy od przeglądarki internetowej) otwiera się okno, w którym możemy wybrać, co chcemy zrobić z plikiem – pobrać, czy otworzyć.

Wersja do druku Wersja do druku

Liczba odsłon:2418
Treść wprowadził(a): Karczewska Aleksandra, 2017-02-09 09:25:38
Treść wytworzył(a): [brak danych], 1970-01-01 01:00:00
Poprzednia wersja dokumentu z dnia: 2003-10-21 13:31:22